Jacht „Atlantic Puffin” i jego załoga stają się coraz sławniejsi. O żeglarzach skupionych wokół projektu „Zew Oceanu” pisze już nie tylko krajowa, ale też zagraniczna prasa. A artykułów przybliżających ich sylwetki jest coraz więcej. Można w nich przeczytać nie tylko o pasji i wyzwaniach jakie niesie ze sobą morze, ale też o planach i pomysłach na przyszłość.

Szymon Kuczyński, który właśnie na Atlantic Puffin jest w trakcie samotnego rejsu dookoła Świata, czy Dobrohna Nowak razem z Katarzyną Sałaban współtworzące cały projekt i mające za sobą tysiące mil morskich – to osoby, które żeglarstwo mają we krwi i potrafią o nim w przesympatyczny sposób opowiadać.

Gorąco zachęcamy do przestudiowania materiałów zawartych w linku, szczególnie, że Dziwnów dla tych osób ma swoje szczególne znaczenie. Tutaj bowiem jest port macierzysty jachtu „Atlantic Puffin” i tutaj mamy nadzieję, przywitamy Szymona Kuczyńskiego, kończącego swój samotny rejs.

https://picasaweb.google.com/117925155432597210617/MaxusSoloAroundMediaONas

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*