Mistrzostwa Świata w klasie Optimist to nie tylko wielkie żeglarskie święto i rywalizacja na światowym poziomie, ale też ogromne przedsięwzięcie logistyczne i organizacyjne.
Wszystkie działania, które składają się na prace przygotowawcze czy bieżące funkcjonowanie całego „organizmu” mistrzostw nie byłyby możliwe nie tylko bez wytężonej pracy osób stanowiących obsługę imprezy, ale też grona sponsorów i partnerów całego przedsięwzięcia. A tych ostatnich, o czym informujemy z prawdziwą przyjemnością, nie zabrakło.
Dzięki ich wsparciu mistrzostwa mają właściwą dla imprezy tej rangi oprawę oraz otrzymują solidne wsparcie w wielu obszarach funkcjonowania. To także dzięki nim impreza staje się nie tylko ważnym wydarzeniem medialnym, ale też zwraca na siebie uwagę wielu potencjalnych współpracowników z kraju i zagranicy.
Oznacza to jedno – Mistrzostwa Świata, poza czysto sportową płaszczyzną, niosą też z sobą spory „ładunek” biznesowy i mamy nadzieję, iż pozwoli on na otwarcie nowych, trwałych kontaktów. Serdecznie tego życzymy :-).

Wśród sponsorów mistrzostw w sposób szczególny chcemy podkreślić udział firmy deweloperskiej BUDNEX, która od 1996 roku zajmuje się prowadzeniem szeregu inwestycji o bardzo różnorodnym przeznaczeniu. Są wśród nich (obok mieszkań i wysokiej klasy apartamentów) pawilony handlowe, przedszkola, szkoły, sale gimnastyczne, hale produkcyjne.
Obecnie BUDNEX jest największą firmą deweloperską działającą w Województwie lubuskim i 12 deweloperem w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem liczby wybudowanych mieszkań w latach 2008-2012. Na przestrzeni swojej działalności Spółka zrealizowała ponad 6000 lokali mieszkalnych oraz otrzymała wiele nagród i wyróżnień związanych z prowadzoną przez siebie działalnością.
Więcej informacji na temat firmy Budnex i profilu jej działalności można znaleźć na stronach:
http://www.budnex.gorzow.pl/
http://www.apartamenty.portamare.pl/

(W materiale wykorzystano informacje ze strony firmy Budnex)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*