Informujemy, iż biuro regat znajduje się na terenie Portu Jachtowego przy ulicy Żeromskiego 30. Rejestracja zawodników i przyjmowanie opłaty wpisowej będzie się odbywało w dniach:
– 09.07.2015 – w godzinach 15.00-20.00 (rejestracja zawodników i przyjmowanie wpisowego)
– 10.07.2015 – w godzinach 8.00-9.00 (rejestracja zawodników i przyjmowanie wpisowego)
W dniach 10-12.07.2015 biuro regat będzie czynne od godziny 8.00 do momentu zakończenia wyścigów (każdego dnia) i spłynięcia wszystkich zawodników do Portu Jachtowego.
Ceremonia zakończenia regat i wręczenia nagród odbędzie się w niedzielę, w godzinach popołudniowych (po zakończeniu ostatniego wyścigu dnia).
Gorący posiłek dla żeglarzy (po powrocie z akwenu regat) będzie wydawany w dużym, niebiesko-żółtym namiocie znajdującym się na terenie Portu Jachtowego.
Na terenie Portu Jachtowego będzie można zostawić jachty oraz łodzie trenerskie. Przyczepy (puste) po rozładunku łodzi należy przetransportować na parking, znajdujący się przy Przystani Sezonowej (Wybrzeże Kościuszkowskie 2a). Mapki poniżej:

Plan Ogólny EC2015

Akwen Regat

Mapa Internet EC2015

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*