Punktualnie o godzinie 18.00 (czwartek 06.03.2015) w studiu S-1 Radia Szczecin rozpoczęła się Gala „Horyzonty 2014”, która stanowiła oficjalne podsumowanie minionego sezonu żeglarskiego na Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim. Wśród zaproszonych gości obok przedstawicieli władz samorządowych i ludzi od lat związanych z zachodniopomorskim żeglarstwem, byli także dziennikarze oraz reprezentanci władz wojewódzkich.

Podsumowując miniony rok podkreślano, jak unikatowym w skali kraju jest Zachodniopomorski Szlak Żeglarski i jak wiele jego formuła wniosła nie tylko w rozwój regionalnej turystyki, ale też jak uczestnictwo w nim odczuły wchodzące w jego skład gminy i poszczególne miejscowości. Zwieńczeniem całego spotkania było wręczenie wyróżnień, które odnosiły się do popularyzacji szlaku i jego aktywnej promocji. Wśród laureatów znalazła się także nasza gmina, która otrzymała „Horyzonty 2014” w kategorii „Sportowe wydarzenie roku” za bardzo udane przeprowadzenie ubiegłorocznych Mistrzostw Świata w klasie Laser Radial. Statuetkę odebrał osobiście Burmistrz Dziwnowa, Grzegorz Jóźwiak.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*