Mistrzostwa

Lista zawodników, którzy zgłosili się udziału w regatach mistrzowskich systematycznie się powiększa. Na 22.05.2014 listy potwierdzonych uczestników prezentują się następująco:

Klasa LASER RADIAL, Seniorzy – Mężczyźni (19-25.07.2014)

Klasa LASER RADIAL, Juniorzy – Chłopcy (26.07-02.08.2014)

Klasa LASER RADIAL, Juniorzy – Dziewczęta (26.07-02.08.2014)


Wolontariusze mile widziani !!!

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi wsparcia w ramach wolontariatu, informujemy iż posiadamy jeszcze miejsca pozwalające na przyjęcie osób zainteresowanych taką formą współpracy. Szczególnie poszukiwane są osoby z komunikatywną znajomością języka angielskiego (niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego) i dysponujące nieograniczonym czasem w okresie zawodów pucharowych oraz Mistrzostw Świata tj. w przedziale 10.07-04.08.2014.
Każdemu z wolontariuszy (szczególnie mile widziani studenci i uczniowie szkół średnich) zapewniamy odpowiednie warunki bytowe (zakwaterowanie, wyżywienie), opiekę medyczną, przeszkolenie w zakresie przygotowania organizacyjnego oraz miłą niespodziankę na koniec mistrzostw.
Tak więc jeśli są osoby znające języki obce, nie bojące się wyzwań, chcące poznać osoby z całego Świata, a do tego spędzić latem czas w jednej z najbardziej znanych nadmorskich miejscowości, pozostaje wysłać zgłoszenie.
Serdecznie zapraszamy.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: it@mosik.pl


Zainteresowanych wynajęciem jachtów prosimy o bezpośredni kontakt z oficjalnym przedstawicielem LASER PERFORMANCE w Polsce:

info@laserpol.com.pl
Tel: +48 607 700 162
www.laserpol.com.pl

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*