Z okazji nadchodzących świąt i Nowego Roku, pragniemy wszystkim sympatykom żeglarstwa (choć nie tylko im) życzyć spełnienia marzeń, realizacji planów oraz wszystkich zakładanych na rok 2016 zamierzeń. Mamy przy tym nadzieję, iż czas świąt będzie dla każdego czasem spokoju, odpoczynku i jak najcieplejszej, rodzinnej atmosfery.

W sposób szczególny chcemy przy tej okazji pozdrowić Szymona Kuczyńskiego, który święta i Nowy Rok spędzi gdzieś „w świecie”. Obok świątecznych życzeń chcemy dołożyć jeszcze te, które dla każdego żeglarza są szczególnie cenne – pomyślnych, silnych wiatrów i przyjaznych portów.

A ponieważ miniony rok był dla Dziwnowa bardzo obfity w najróżniejsze żeglarskie imprezy (także te o randze mistrzowskiej) chcemy przy okazji świątecznych życzeń, gorąco podziękować wszystkim tym osobom i instytucjom, które nas wsparły. Bez tej pomocy (realizowanej w bardzo różnych obszarach) i okazanego zaangażowania, nasze przedsięwzięcia z pewnością byłyby uboższe. Dziwnów w żeglarskim świecie funkcjonuje od niedawana i choć bardzo nas cieszą pozytywne oceny naszych wysiłków, to wciąż się uczymy. Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje, i tak samo chętnie jak czerpiemy z różnych innych doświadczeń, tak samo chętnie dzielimy się swoimi.

Raz jeszcze dziękujemy za okazaną pomoc, za szereg cennych podpowiedzi i wiele miłych słów, które usłyszeliśmy na swój temat. Mamy nadzieję (i niech to będzie noworoczne postanowienie), że w Nowym Roku nie zabraknie okazji do wspólnych spotkań, a szereg planowanych rejsów właśnie Dziwnów będzie miało na swojej trasie.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. A ster … oczywiście na Dziwnów :-).

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*