W czasie, gdy niemal cała nasza uwaga skupia się na doniesieniach dotyczących sytuacji związanej z epidemią, pojawia się też inna, niezwykle sympatyczna informacja. Organizowane w roku minionym (2019) na dziwnowskim akwenie Mistrzostwa Europy U21 w klasie Laser Radial/Standard, zostały wyróżnione w plebiscycie Międzynarodowych Żeglarskich Nagród Szczecina.

Jest nam niezwykle miło, że to bardzo duże wydarzenie żeglarskie, znalazło się w tak znamienitym gronie laureatów. Dziękujmy jednocześnie za docenienie wysiłków włożonych w organizację tych regat, co przełożyło się na oddane głosy i zwycięstwo w kategorii Wydarzenie Żeglarskie. Teraz, w tych dość wymagających okolicznościach, taki news stanowi niezwykle pożądaną odmianę. Dziękując za uznanie dla tego regatowego wydarzenia, pragniemy życzyć całemu żeglarskiemu środowisku dużo zdrowia.

A jak wyglądały ubiegłoroczne, dziwnowskie Mistrzostwa Europy w klasie Laser (Radial/Standard), można zobaczyć na kanale YouTube/Dziwnow4sailing. Zapraszamy do obejrzenia filmowych relacji, które ilustrują każdy z dni tego regatowego wydarzenia. Dwa wybrane linki prezentujemy niżej:

Autorem filmów jest Łukasz BalińskiDZIDA FILM STUDIO